Menuikona menu

Zaproszenie dla producentów aplikacji alternatywnych na spotkanie poświęcone integracji ich produktów z Systemem Rejestrów Państwowych (SRP)

16-07-2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich producentów aplikacji wspierających, dostarczających obecnie oprogramowanie wspomagających pracę urzędów w zakresie ewidencji ludności oraz urzędu stanu cywilnego, na spotkanie poświęcone integracji Państwa rozwiązań z Systemem Rejestrów Państwowych (SRP). W jego trakcie przedstawiona zostanie informacja o aktualnym stanie realizacji programu pl.ID oraz prowadzonych pracach, dotyczących komunikacji aplikacji wspierających z SRP.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami przypominamy, że aplikacje wykorzystywane obecnie do obsługi gminnych zbiorów meldunkowych oraz rejestracji stanu cywilnego, będą w zmodernizowanym SRP pełniły rolę aplikacji wspierających. W związku z tym, powinny zostać dostosowane tak, by umożliwiały przeprowadzenie inicjalnej migracji danych do rejestrów mieszkańców i rejestrów zamieszkania cudzoziemców oraz w zakresie pobierania danych z SRP – w celu dalszego zasilania tych rejestrów.

Wspomniane spotkanie odbędzie się 23 lipca 2014 roku o godzinie 12.00 w siedzibie MSW przy ul. Batorego 5 w Warszawie. W spotkaniu wezmą udział Podsekretarz Stanu MSW Tomasz Szubiela, dyrektorzy departamentów Ewidencji Państwowych i Spraw Obywatelskich, kierownik programu pl.ID. oraz Dyrekcja Centralnego Ośrodka Informatyki – Generalnego Wykonawcy projektu pl.ID.

Jednocześnie informujemy, że konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu. Dlatego też prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa do dnia 21 lipca br. do godziny 12:00 na adres mailowy biuroplid@msw.gov.pl.

Poleć innym:
« Wróć do wszystkich aktualności