Menuikona menu

Korzyści dla Ciebie

Sprawy urzędowe to zmora wielu Polaków. Program pl.ID uprości załatwianie spraw związanych z dowodami osobistymi, urzędami stanu cywilnego i wielu innych. Co zyskamy?

animacja gif - korzyści dla Ciebie
ikona

Oszczędność czasu

Nie każda sprawa wymagać będzie przedkładania w urzędzie wielkiej liczby zaświadczeń, odpisów bądź innych dokumentów. Dzięki programowi pl.ID ograniczysz liczbę wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum. Jeśli jednak już tam się znajdziesz, załatwisz sprawę dużo szybciej.

ikona

Bez wychodzenia z domu

Myślisz o ślubie cywilnym, ale chcesz uniknąć tłoku w urzędzie? Chcesz złożyć wniosek o nowy dowód osobisty nie wychodząc z domu? Program pl.ID umożliwi załatwienie wielu formalności przez internet.

ikona

Przyjazny urząd

Uważasz, że w większości wypadków załatwianie spraw w urzędzie jest skomplikowane, trwa za długo, a druki i formularze są niejasne? My też tak myślimy. Program pl.ID ma przyśpieszyć obsługę obywateli. Uprościmy procesy oraz formularze wykorzystywane w administracji.

ikona

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych. W trosce o ich bezpieczeństwo wymieniamy w ramach programu pl.ID starzejący się sprzęt na nowy, a w rozwiązaniach informatycznych stosujemy najwyższe standardy zabezpieczeń danych.