Menuikona menu

Nowy adres strony programu pl.ID

25-02-2015

Wraz z wdrożeniem 1 marca 2015 roku Systemu Rejestrów Państwowych pod adresem obywatel.gov.pl uruchomiona zostanie platforma usług dla obywateli.  Tym samym zmianie ulegnie adres dotychczasowej strony programu pl.ID. Obecny serwis – wraz ze wszystkimi informacjami oraz dokumentami – będzie dostępny pod adresem plid.obywatel.gov.pl.

Czym jest nowa platforma OBYWATEL.GOV.PL? Każdą sprawę, którą obywatel załatwia w urzędzie, traktujemy jak usługę, którą dla niego wykonujemy. Chcemy, aby była ona załatwiona szybko i sprawnie. Dlatego zbieramy nasze usługi w jednym miejscu. Opisujemy w prosty i przystępny sposób, co należy zrobić, co przygotować, gdzie pójść, a co można załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystko po to, aby nie tracić czasu. OBYWATEL.GOV.PL stanie się dobrym źródłem informacji o usługach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Na początku znajdą się tam usługi, które dotyczą dowodów osobistych i ewidencji ludności. Wraz z rozwojem platformy umieścimy tu również informacje dotyczące ślubów, urodzeń, czy zameldowania oraz wiele innych.

Poleć innym:
« Wróć do wszystkich aktualności