Menuikona menu

Ruszyły szkolenia programu pl.ID

02-07-2014

1 lipca o godzinie 8:30 rozpoczęły się szkolenia liderskie programu pl.ID w Łodzi. W ich efekcie 64 urzędników głównie z gmin z województwa warmińsko-mazurskiego poznało już zasady działania Systemu Rejestrów Państwowych i aplikacji ŹRÓDŁO.

W trakcie spotkania przyszli użytkownicy poznali zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty zmian wchodzących w życie od 1 stycznia 2015 roku. O jakości szkoleń świadczą ankiety wypełnione przez pierwszych kursantów, którzy ocenili jakość szkoleń oraz ich prowadzenie na 4+ w pięciostopniowej skali.

Jednocześnie przypominamy, że szkolenia trwać będą do końca listopada. Na stronie obywatel.gov.pl, w zakładce szkolenia, dostępne są:

  • Harmonogram szkoleń z podziałem na gminy zgłoszone na konkretne dni (bezpośredni link znajduje się tutaj)
  • Plan dnia szkoleniowego (bezpośredni link znajduje się tutaj)
  • Pomocne informacje dotyczące dojazdu do ośrodka szkoleniowego w szczególności (bezpośredni link znajduje się tutaj)komunikacja miejska z dworców PKP i PKS, spis korporacji Taxi oraz możliwe miejsca parkingowe(bezpośredni link znajduje się tutaj)
  • Lista hoteli, które zgodziły się na preferencyjne stawki za nocleg dla uczestników szkoleń liderskich programu pl.ID. Niniejszy komunikat nie jest ofertą COI, a jedynie informacją o możliwości skorzystania z preferencyjnych warunków. Ostateczny wybór hotelu należy do urzędu. (bezpośredni link znajduje się tutaj)

 

Poleć innym:
« Wróć do wszystkich aktualności